Armass Glass
MimariCamlar

Askeri binalarda personel güvenliği için kurşuna dayanıklı camlar kullanılmaktadır. Pencereler değişik amaçlarda hizmet etmek için çeşitli kategorilerde üretilebilir. Kurşuna dayanıklı camla donatılmış pencereler güvenlik kabinlerinde en üst düzeyde koruma sağlar. Kontrol noktası çevresinde belirlenen tehdit seviyesine bağlı olarak çeşitli çözümler uygulanabilir.

Mimari Camlar
DarbeyeDayanıklı

Armass Darbeye Dayanıklı Cam ile sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı koruyun. Bu tür dayanıklı camlar, mimari uygulamalarda kişisel ve mülk koruma sağlamak için geliştirilmiştir.

Darbe direnci, EN 356'ya göre P1A ila P5A direnç sınıflarında sınıflandırılmıştır. Bu tür bir teknoloji darbelere dayanabilir. Darbeye dayanıklı camlarımız her türlü çerçeveye monte edilebilir ve mevcut pencerelerinizle kolayca değiştirilebilir.

Mimari Camlar
HırsızlaraKarşı

Hırsızlığa karşı koruma camı, korkuluklar ve kepenkler gibi en yaygın kullanılan koruma tiplerinin etkin bir şekilde yerini alır. Kepenkler ancak kapalı olduklarında etkilidir, ancak hırsız için evde kimsenin olmadığına dair bir bulguya dönüşürler.

Saldırı önleyici cam, hırsızın eve girmesini önler. Birkaç kg'lık balta darbe direnci hırsızın cesaretini kıracaktır.

Mimari Camlar

Lütfen görüş ve önerilerinizi formu doldurarak gönderiniz.