Armass Glass Başkanın Mesajı

bullet-Resistant Glass - Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Ziyaretçimiz,

 

Hoşgeldiniz ve websitemizi ziyaret etmek için ayırmış olduğunuz zaman için teşekkür ederiz.

Umarım bu ziyaretinizde Armass Glass'ı farklı bir cam üretim fabrikası yapan özelliklerini öğrenmiş olacaksınız.

1984 yılında dünyanın en kaliteli kurşuna dayanıklı camlarını üretme hayali ile çıkmış olduğum yolculukta bugün bu hayali hepberaber gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Şirket olarak kurumsal sorumluluğumuz en büyük önceliğimizdir. Dürüstlüğümüz konusundaki itibarımız, uzun soluklu başarılarımızdaki en önemli sermayemizdir. Şirket felsefemizi de bu temeller üzerine kurmuş bulunmaktayız. Bu değerlerimiz günlük ticari faliyetlerimizi şekillendirmektedir. Meyve veren karar ve stratejilerin böyle bir iş ortamında doğal olarak yeşerdiğine inanmaktayız.

Sürekli bir gelişim caddesinde ilerlekmekteyiz. Armass Glass ürettiği ürünleri, süreçleri ve teknolojilerini sürekli geliştirmenin durmadan takipçisi olmayı öncelik edinmiştir. Ar&Ge ekibimizle endüstrideki bir sonraki nedir? diye sürekli sorarak değerlendirmeler yaparak ilerlemekteyiz.

Geleceğe doğru bakarak, bir sonraki büyüme hamlemizde aklımızdan çıkarmamız gereken bu firmanın başarılarında ve kurulumunda bize ilk ilham olan üstün kaliteli ürünler üretmekteki olan tutkumuzdur. Bugün ilk günkü gibi bu tutku ruhu bu firmayı başarıya dönüştürmektedir.

Sizi websitemizi keşfetmeye davet ediyorum ve sorularınız için satış ofisimizle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla,


İsmet Özer, Genel Müdür

Armass Glass Başkanın Mesajı

Lütfen görüş ve önerilerinizi formu doldurarak gönderiniz.